Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Rowerzyści, rolkarze i niepełnosprawni – łączcie się! Email

Walcząc o poprawę infrastruktury rowerowej pamiętamy, że użytkownikami dróg rowerowych są nie tylko posiadacze dwóch kółek. Dlatego majowa Bydgoska Masa Krytyczna będzie miała integracyjny charakter z rolkarzami oraz osobami niepełnosprawnymi.

Miesiąc temu, podczas Bydgoskiej Masy Krytycznej „ Bezpieczny rowerzysta” zanotowaliśmy najwyższą frekwencję w historii przejazdów w naszym mieście. Przez ulice Bydgoszczy przejechało bowiem 280 posiadaczy dwóch kółek. Liczymy, że słoneczna pogoda zachęci jeszcze większą ilość rowerzystów do przyłączenia się do naszej akcji i pokazania miastu, jak ważnym środkiem transportu staje się rower w dzisiejszych czasach.

Tym razem wystartujemy 27 maja o godzinie 18 spod hali „Łuczniczka” przy ul. Toruńskiej. Na ten przejazd zapraszamy jednak nie tylko rowerzystów, ale również rolkarzy oraz osoby niepełnosprawne poruszające się na hand-bikach i podobnych pojazdach. Przygotowana przez nas trasa nie będzie wymagająca tak, aby wszyscy bezpiecznie dotarli do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. Takie miejsce zakończenia wybraliśmy nieprzypadkowo, bo z tras w Myślęcinku korzystają nie tylko rowerzyści, ale w coraz większym stopniu i rolkarze. Zakończenie przejazdu nie może oczywiście odbyć się bez ogniska :) Planujemy je, podobnie jak w kwietniu, przy wejściu do Ogrodu Zoologicznego.


Komentarze>>

comments