Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Masowy happening anty-korkowy Email

nie stój w korkach - masz alternatywę

Działania Bydgoskiej Masy Krytycznej na rzecz zrównoważonego transportu to nie tylko comiesięczne przejazdy rowerzystów, co udowodnimy po raz kolejny już w najbliższy piątek !

Nie ma chyba bydgoszczanina, który nie wie z czym wiąże się przejazd przez centrum w godzinach szczytu. Tysiące samochodów i godziny stania w korkach – tak prezentuje się nasze miasto z perspektywy kierowcy. Uważamy jednak, że sytuacje tę łatwo zmienić, jednocześnie umilając sobie życie. Już w piątek 27 maja, o godzinie 15:30 zapraszamy na nasz happening promujący alternatywne do stania w korkach środki miejskiego transportu. Ruszymy ze skrzyżowania ulic Jagiellońskiej oraz Piotrowskiego i w nietypowy sposób pokażemy kierowcom jak wiele tracą stojąc w korkach. Nie zdradzimy jak będzie wyglądało to nowe w naszym mieście wydarzenie, jednak obiecujemy że warto samemu się o tym przekonać. Oczywiście - najlepiej przyjeżdżając rowerem!

Nie zapominajcie również o piątkowej Masie Krytycznej, spotykamy się tradycyjnie o 18:00 pod HSW Łuczniczka.

 

comments