Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Muzyczne powitanie lata na dwóch kółkach Email

Druga połowa czerwca zazwyczaj kojarzy się pozytywnie ze względu na rozpoczynające się lato i szkolne wakacje. Jest to także ulubiona pora rowerzystów, dlatego nasz najbliższy przejazd ma być swego rodzaju radosnym powitaniem lata.

O tym, że czerwiec należy w Bydgoszczy do rowerzystów chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Rajd Galerii Pomorskiej, Święto Cykliczne, a w najbliższy piątek, 24 czerwca – Muzyczna Masa Krytyczna. Tym razem stawiamy na dobrą zabawę, by w wyśmienitych humorach powitać lato. Kolorytu naszemu peletonowi ma dodać muzyka, która będzie obecna w różnych postaciach. Zachęcamy do zabrania dzwonków, trąbek i innych przedmiotów, które robią dużo hałasu. Nie zabraknie na pewno grającej przyczepki masowej, a swoje preferencje muzyczne możecie zgłaszać tutaj. Planujemy także przygotowanie pewnej muzycznej niespodzianki, ale o tym wszyscy rowerzyści będą mogli przekonać się w piątek :)

Wyruszamy tradycyjnie o godzinie 18 spod hali „Łuczniczka” przy ul. Toruńskiej i przejedziemy przez Stary Rynek, by zaznaczyć swoją obecność w centrum miasta. Trasa tym będzie nieco dłuższa, ale nie powinna nikomu sprawić trudności. Po przejeździe zapraszamy na ognisko do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

Komentarze>>>

comments