Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Setna Masa Krytyczna, na której nie może Ciebie zabraknąć! Email

Nie jest tajemnicą, że duże liczby działają na ludzką wyobraźnie, a w kwietniu licznik Bydgoskiej Masy Krytycznej pokaże nr 100. Mamy nadzieję, że ten przejazd będzie wyjątkowy i przyciągnie wszystkich rowerzystów, którzy kiedykolwiek pojawili się na BMK.

Licząc od pierwszej Bydgoskiej Masy Krytycznej w styczniu 2004 roku, w tym miesiącu bydgoskimi ulicami przejedziemy po raz setny. Mimo trudności i różnej skali tego zjawiska w przeciągu lat, tradycja przetrwała i w każdy ostatni piątek miesiąca rowerzyści przypominali kierowcom o swojej obecności w ruchu ulicznym. Apelujemy, żeby każdy cyklista, którzy przynajmniej raz zasilił Bydgoską Masę Krytyczną pojawił się również w kwietniu, dzięki czemu będziemy mogli pokazać temu miastu, jaką wielką grupą są użytkownicy jednośladów. Swoją obecność potwierdzili już nasi koledzy z Toruńskiej Masy Krytycznej.

Co czeka nas na kwietniowej BMK? Przede wszystkim ładna pogoda :) To pozwoli nam na powrót do zwyczaju organizowania ogniska na zakończenie przejazdu w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. Zachęcamy do prezentowania swoich umiejętności muzycznych i artystycznych, którymi będziemy mogli umilić sobie ten wieczór. Nie zabraknie też konkursów, w których nagrody ufundował Salon Rowerowy AMSports, mieszczący się przy Jagiellońskiej 94D oraz firma Horus.

Zapraszamy 27 kwietnia pod halę „Łuczniczka”, skąd ruszamy o godzinie 18. Przejedziemy przez centrum miasta, Starówkę, Dworcową i stamtąd skierujemy się LPKiW. Serdecznie zapraszamy, nie zapomnijcie zabrać swoich znajomych!

 

Reklama

comments