Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Rowerzyści i rolkarze razem na wojaże! Email

Tym razem postanowiliśmy połączyć siły z rolkarzami i razem z nimi wyruszyć na bydgoskie ulice. Zapraszamy więc wszystkich amatorów kółek tych małych jak i dużych w piątek 30 lipca o godzinie 18 pod halę „Łuczniczka” przy ul. Toruńskiej.

Z tego też powodu przygotowaliśmy trasę krótszą i mniej wymagająca, ale nie odstępujemy od naszej tradycji zakończenia przyjazdu na ognisku w Myślęcinku przy Centrum Edukacji Ekologicznej. Kije do smażenia będą już przygotowane, ale przypominamy o zaopatrzeniu się w kiełbaski. Zachęcamy też do głośnego udziału w przejeździe przez Bydgoszcz – dzwonki, trąbki, a nawet wuzuwele mile widziane!

Jeszcze przed wyjazdem spod „Łuczniczki” przeprowadzimy z losowo wybranymi osobami ankiety, które pozwolą nam na stworzenie profilu przeciętnego masowicza.

Trasa przejazdu będzie uwzględniała potrzeby rolkarzy, będzie płaska, krótka i równa - końcowy fragment przejazdu odbędzie się przez nową gładką asfaltową drogą w Myślęcinku.

Uczestnicząc w przejeździe zgadzasz się z jego regulaminem.

Zapraszamy!

Komentarze >>

comments