Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Rowerzyści przegonili zimę Email

Marcowy przejazd rowerowy. Autorka: Sara NowakZa nami oficjalne otwarcie tegorocznego sezonu rowerowego w Bydgoszczy. Mimo niskiej temperatury, na wiosennym przejeździe Bydgoskiej Masy Krytycznej pojawiło się ok. 120 uczestników.

Przejazd rowerzystów bydgoskimi ulicami poprzedziły krótkie opady deszczu, ale nie zniechęciło to cyklistów do jazdy. Wesoły i głośny orszak dwóch kółek wyruszył z bydgoskiej starówki, by przejeżdżając przez Szwederowo i Błonie przypomnieć mieszkańcom naszego miasta, że jezdnie są tworzone również dla rowerów. Mimo śliskiej nawierzchni, obyło się bez przykrych uślizgów i wszyscy w pełnym zdrowiu dojechali na Stary Rynek. Tam, zgodnie z wiosennym zwyczajem, „utopiliśmy” Marzannę nie tylko w wodnym strumieniami, ale też pod naszymi kołami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjazd, Policji i Straży Miejskiej za pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa, internetowemu sklepowi rowerowemu CTbike.pl z Bydgoszczy za pomoc uatrakcyjnieniu przejazdu oraz firmie intersystem za udostępnienie sprzętu do komunikacji radiowej.

Już dziś zapraszamy na kolejny przejazd masowy, który odbędzie się 29 kwietnia. Szczegóły tej imprezy już wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Zdjęcia autorstwa April, Syra696, xagusiakx, Krzysztof Nycek

Komentarze >>

comments