Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Wynajme bagaznik przedni na rower
  WitamCzy jest ktos w stanie uzyczyc za jakas oplata bagaznik rowerowy przedni pid sakwy  pod widelec amortyzowany na okres 1 tygodnia ?
 • Odp: Zabezpieczenie
  Do mojej wypowiedzi mogę jeszcze podpiąć rzeczowy artykuł o zapięciach rowerowych http://www.imp-rowery.pl/blog/jakie-zapiecie-rowerowe/ gdzie wyszczególnione zostały ich wady i zalety. Zwróćcie też uwagę na to, gdzie zostawiacie rower - nawet w bloku mieszkalnym, na klatce schodowej nie jest on w pełni bezpieczny.
 • Szukam towarzystwa do jazdy na rowerze
  W dniach poniedziałek - czwartek jak pogoda OK-  lato -  w godz. około 17 - jadę na rowerze w Myślęcinku  mała pętla 5km x 6 - szukam towarzystwa do takiej jazdy lub inne propozycje Mam 65 lat,  rower szosowy,  jadę z prędkością 17 - 21 km/h Tel do kontaktu bezpośredniego 602 687 272
 • Odp: Jakie zabezpieczenie roweru ??
  Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w zapięcie rowerowe łańcuchowe, takie ciężko przeciąć i zniszczyć, u mnie sprawdza się coś takiego http://www.imp-rowery.pl/zapiecie-rowerowe-lancuch-tonyon, mam je już od kilku lat i nie było żadnego problemu, a często zostawiam rower w centrum miasta.
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Według mnie rowerek stacjonarny to wyrzucenie pieniędzy w błoto, najlepiej sprawdzą się długie i intensywne wycieczki krajoznawcze na normalnym rowerze. Nie dość, że pooddycha się świeżym powietrzem to jeszcze przy okazji można zgubić kilka kg

Szukaj

Polub nas :-)

Nasze działania
Opiniowanie projektów: przebudowa ul Grunwaldzkiej Email

Dnia 23 kwietnia 2014 roku, Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna w imieniu członków Zespołu ds. polityki rowerowej miasta Bydgoszczy, reprezentujących środowisko rowerzystów, przekazało uwagi do projektu przebudowy ulicy Grunwaldzkiej, który związany był z prowadzonymi konsultacjami.

Tutaj znajdują się wszystkie uwagi: Opinia do Grunwaldzkiej

 
Interwencje: wyznaczenie przejazdów rowerowych Email

Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna wystąpiło z inicjatywą utworzenia dwóch, nowych przejazdów rowerowych przez ulicę Kamienną.

Pierwsze zaproponowane przez nas miejsce to końcówka ulicy Grabowej:

Na drugą lokalizację wskazaliśmy skrzyżowanie Kamienna/Gajowa:

Całe pismo dostępne pod tym linkiem: pismo.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 38