Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Rajd Glinki Bike Extreme Email

Rowerowy rajd Glinki Bike Extreme

24 października z parkingu przy marketach Kaufland/Tesco przy ul Wojska Polskiego rusza terenowy rajd rowerowy Glinki Bike Extreme organizowany przez Smoka. Nazwa jest jak najbardziej trafna gdyż rajd odbywa się co niedzielę bez względu na warunki atmosferyczne - przez całą zimę!

 

Możecie być pewni że trasa będzie ciekawa i nie łatwa zapewnia to przewodnictwo Smoka. Tempo i długość trasy dostosowana jest do pogody i formy uczestników. Prędkość średnia wacha się w granicach 15-20 km/h i zapewniam że nie jest to zbyt wolno ;) Teren po którym się porusza rajd jest interwałowy - zwykle jest to Puszcza Bydgoska - kto był na Metropolia Maratonie ten doświadczył walorów tego terenu :) Jeśli nie boisz się wyzwań, chcesz poprawić formę, lub technikę jazdy a może po prostu dobrze się bawić weź udział w tym rajdzie - satysfakcja gwarantowana.
Rajd odbywa się w każdą niedzielę o godzinie 11:00
Możesz obserwować także informacje pojawiające się na forum Bydzia Power by uzyskać więcej informacji.

 

Rowerowy rajd Glinki Bike Extreme, jezioro Jezuickie

Rowerowy rajd Glinki Bike Extreme, plaża nad jeziorem

Rowerowy rajd Glinki Bike Extreme, Puszcza Bydgoska

Rowerowy rajd Glinki Bike Extreme, Przesmyki

Rowerowy rajd Glinki Bike Extreme, Smocza Góra

Komentarze >>

 

comments