Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Wynajme bagaznik przedni na rower
  WitamCzy jest ktos w stanie uzyczyc za jakas oplata bagaznik rowerowy przedni pid sakwy  pod widelec amortyzowany na okres 1 tygodnia ?
 • Odp: Zabezpieczenie
  Do mojej wypowiedzi mogę jeszcze podpiąć rzeczowy artykuł o zapięciach rowerowych http://www.imp-rowery.pl/blog/jakie-zapiecie-rowerowe/ gdzie wyszczególnione zostały ich wady i zalety. Zwróćcie też uwagę na to, gdzie zostawiacie rower - nawet w bloku mieszkalnym, na klatce schodowej nie jest on w pełni bezpieczny.
 • Szukam towarzystwa do jazdy na rowerze
  W dniach poniedziałek - czwartek jak pogoda OK-  lato -  w godz. około 17 - jadę na rowerze w Myślęcinku  mała pętla 5km x 6 - szukam towarzystwa do takiej jazdy lub inne propozycje Mam 65 lat,  rower szosowy,  jadę z prędkością 17 - 21 km/h Tel do kontaktu bezpośredniego 602 687 272
 • Odp: Jakie zabezpieczenie roweru ??
  Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w zapięcie rowerowe łańcuchowe, takie ciężko przeciąć i zniszczyć, u mnie sprawdza się coś takiego http://www.imp-rowery.pl/zapiecie-rowerowe-lancuch-tonyon, mam je już od kilku lat i nie było żadnego problemu, a często zostawiam rower w centrum miasta.
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Według mnie rowerek stacjonarny to wyrzucenie pieniędzy w błoto, najlepiej sprawdzą się długie i intensywne wycieczki krajoznawcze na normalnym rowerze. Nie dość, że pooddycha się świeżym powietrzem to jeszcze przy okazji można zgubić kilka kg

Szukaj

Polub nas :-)

Zespół ds. polityki rowerowej Email
Spis treści
Zespół ds. polityki rowerowej
Protokół z III spotkania Zespołu
Protokół z II spotkania Zespołu
Protokół z I spotkania Zespołu
Wszystkie strony

Powołany został Zespół ds. polityki rowerowej Miasta Bydgoszczy na podstawie zarządzenia Prezydenta Miasta Bydgoszczy z dnia 27 maja. W skład zespołu weszli przedstawiciele środowiska rowerzystów w tym SBMK oraz ZDMiKP. Przewodniczącym zespołu jest Łukasz Niedźwiecki, zastępca prezydenta miasta.

Do zadań zespołu ds. polityki rowerowej należy:

 • opracowanie założeń polityki rowerowej miasta, ze wskazaniem możliwości finansowania realizacji tej polityki,
 • konsultacja i opiniowanie standardów technicznych i wykonawczych dla infrastruktury rowerowej Bydgoszczy,
 • podejmowanie inicjatyw na rzecz poprawy i rozwoju komunikacji, sportu oraz turystyki z wykorzystaniem rowerów na terenie miasta oraz ich ewaluacja,
 • współpraca z przedstawicielami społeczności i organizacji lokalnych na rzecz rozwoju komunikacji, sportu i turystyki rowerowej,
 • propagowanie i inspirowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa rowerzystów,
 • konsultowanie dokumentacji projektowych w zakresie infrastruktury rowerowej i jej zgodności z przyjętą w Bydgoszczy polityką rowerową.

Posiedzenia odbywają się raz w miesiącu, a protokoły z tych spotkań są publikowane na stronach internetowych ZDMiKP i SBMK.
comments